• Szkolne koło wolontariatu

• Dzień dobry,

z okazji Dnia Wolontariusza oraz Mikołajek pragniemy zaprosić szkolne koła wolontariatu na wydarzenie, w czasie którego drużyny z wielu warszawskich szkół zmierzą się podczas grywalizacji on-line!

Tematem przewodnim V edycji Festiwalu jest hasło: Warszawa jest z nas dumna!.

Celem wydarzenia jest podzielenie się doświadczeniami oraz radościami związanymi z wolontariatem oraz zainspirowanie młodych ludzi do kreatywnych działań. Festiwal będzie się składał z pięciu zadań związanych tematycznie z wolontariatem w stolicy oraz szeroko pojętym świętowaniem. Festiwal potrwa dwa dni - rozwiązania zadań będzie można przesyłać zarówno 5 jak i 6 grudnia. Dla wszystkich uczestników festiwalu przewidujemy słodkie upominki, a najbardziej wyróżniającym się drużynom przyznamy nagrody specjalne :)

Najważniejsze informacje o Festiwalu:

Do działu w festiwalu zapraszamy 3-6 osobowe drużyny ze szkół podstawowych i średnich (maksymalnie trzy drużyny z jednej szkoły).
          Drużyny zgłasza nauczyciel/opiekun poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.
          Udział w Festiwalu nie wymaga zwalniania uczniów i uczennic z lekcji.
          Wyniki festiwalowych zmagań zostaną opublikowane w dniu 7.12.2023 r.

Szczegółowe informacje na temat Festiwalu znajdują się w Regulaminie V WFWS.

Serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy! Grupy zapraszam do mnie - Marta Zbrojkiewicz